Prečo nakupovať u nás

Úvod InfoPrečo nakupovať u nás

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS


1. SKVELÁ PONUKA
Ponúkame Vám skvelý výber čajového sortimentu. Nájdete u nás viac ako 400 druhov čistých alebo ochutených sypaných čajov.

 

2. GARANCIA PÔVODU
Nakoľko pravý čajovník rastie iba v určitých nadmorských výškach a zemepisných oblastiach na svete je prakticky vylúčené, aby sa na trhu vyskytovali akékoľvek falzifikáty pravých sypaných čajov. Týmto Vám vieme 100% garantovať originálny pôvod.

 

3. PRVOTRIEDNA KVALITA
Vyberáme si iba overených dodávateľov s dlhoročnými skúsenosťami a preto Vám vieme ponúknuť skutočne vynikajúcu kvalitu našich produktov.

 

4. NAJNIŽŠIE CENY
Naše ceny sa snažíme udržiavať na prijateľnej úrovni s ohľadom na vysokú kvalitu nami ponúkaných produktov.

 

5. TOVAR SKLADOM
Množstvo každého produktu skladom je určované frekventovanosťou jeho predaja. To znamená, že nedržíme skladom zbytočne veľké množstvá produktov, ktoré majú menšiu frekvenciu predaja. Týmto spôsobom udržujeme čerstvosť produktov v čo najväčšej možnej miere.

 

6. RÝCHLE DODANIE
V rámci skladových možností odosielame zásielky v deň prijatia objednávky (najneskôr však nasledujúci deň). Zásielky odosielame výhradne kuriérskou službou, preto môžete Váš tovar očakávať už na druhý deň poprípade na tretí deň po objednaní.

 

7. NÍZKE POŠTOVNÉ
Vďaka vysokému počtu odoslaných zásielok Vám vieme u nášho poskytovateľa kuriérskych služieb zabezpečiť zmluvné ceny, ktoré sú v porovnaní s priemernými cenami konkurenčných eshopov na skutočne nízkej úrovni.

 

8. NÁKUPNÉ BENEFITY - ZĽAVA + NEPLATÍTE DOPRAVU. 

  • Pri objednávke nad 60€ neplatíte dopravu. 
  • Sledujte práve prebiehajúcu akciu na vybrané druhy čajov a ušetrite až do 5 % z ceny tovaru. Zľavový kód ku každej akcii nájdete na našej stránke.

  • Pri registrácii získavate okamžitú zľavu 5 % z ceny tovaru. Táto zľava Vám ostáva na nákupy aj naďaľej a to bez zadávania zľavového kuponu. Pred nákupom je potrebné sa prihlásiť.

 

9. 100% SLOVENSKÝ OBCHOD
Tento obchod je 100% slovenský. Nákupom podporíte slovenských predajcov a dodávateľov.


Copyright 2020 - 2024 © caje-sypane.sk